Een orkest speelt op een podium met een grote orgel achtergrond.

Frascati Symphonic

Nieuwjaarsconcert

Categorieën

Dit is een UiTPAS activiteit.

Met een rijk gevulde namiddag vol Weense muziek zet Frascati Symphonic de gesmaakte reeks van nieuwjaarsconcerten voort. 

Hoewel Wolfgang Amadeus Mozart niet bekendstaat als een operettekoning, bevat zijn Haffnersymfonie toch de nodige schwung om het muziekfestijn in gang te zetten. Mozart houdt het feest gaande met de overbekende ‘Rozenaria’ uit ‘Figaro’s Bruiloft’, subliem vertolkt door sopraan Anja Van Engeland. 

Nadien volgen bekende marsen, walsen en aria’s van muzikale grootheden als Johann Strauss jr, Franz Lehár en Carl Michael Ziehrer. Afsluiten doet Frascati Symphonic met de meezinger ‘Wien bleibt Wien’ van Johann Schramml.

De Radetzkymars staat uiteraard ook op het programma. Gelukkig zijn jouw handen na ‘Wien bleibt Wien’ al opgewarmd.

Dirigent: Kris Stroobants
Sopraan: Anja Van Engeland

Waar

CC NOVA Theaterzaal
Molenstraat 2b, 9230 Wetteren

Meer info

Duur: 70 minuten met pauze

Taalniveau

Je spreekt of begrijpt nog geen of niet zo veel Nederlands
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.
Je begrijpt al een beetje Nederlands, maar je durft nog niet zo goed praten
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.
Je begrijpt al veel Nederlands en je kan ook al iets vertellen. Je maakt soms nog fouten of je hebt wat hulp nodig
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.
Je begrijpt en spreekt vlot Nederlands. Je moet weinig inspanningen doen om de taal te begrijpen
Taaliconen helpen anderstaligen een geschikte activiteit, workshop of cursus te kiezen.
  • Een orkest speelt op een podium met een grote orgel achtergrond. (vergroot foto)
Naar top